Кутии
Вентилатор Noctua NF-A20 PWM 200x200x30mm
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 28667
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A20PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 200 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 200 x 200 x 30 mm |
| Обороти на вентилатора | 350-800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 146.9 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.08 mm H₂O |
| Ниво на шум | 18.1 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.96 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | > 150.000 h |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!