Кутии
Вентилатор Noctua NF-A20 PWM chromax.black.swap 200x200x30 mm
36.00 €
/ 70.41 лв.
Спечели 36 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18881
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A20-PWM-CH.BK.S |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 200 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 200 x 200 x 30 mm |
| Обороти на вентилатора | 350 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 86.46 CFM / 146.9 m3/h |
| Ниво на шум | 18.1 dBA |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.96 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | 4x fan screws 4x NA-AVP6 chromax.blue anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.green anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.red anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.white anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.yellow anti-vibration pads 8x NA-AVP6 chromax.black anti-vibration pads |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!