Кутии
Вентилатор Noctua NF-A4x10-24V-PWM 40x40x10mm 24V
16.00 €
/ 31.29 лв.
Спечели 16 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44471
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A4x10-24V-PWM |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 40 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 40 x 40 x 10 mm |
| Обороти на вентилатора | 4200-5000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 8.9 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.95 mmH2O |
| Ниво на шум | 19.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.045 A |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | NA-AC9 4-pin molex to 2-pin adaptor cable |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!