Кутии
Вентилатор Noctua NF-A6x15-FLX Fan 60x60x15mm 3500/3050/2250rpm
16.00 €
/ 31.29 лв.
Спечели 16 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51250
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 60 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 60 x 60 x 15 mm |
| Обороти на вентилатора | 2250-3500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 23.4 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.43 mmH2O |
| Ниво на шум | 19.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.085 A |
| Мощност (W) | 1.02 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!