Кутии
Вентилатор Noctua NF-F12 iPPC 24V 2000 SP IP67 PWM Fan 120mm single-phase motor
33.00 €
/ 64.54 лв.
Спечели 33 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35787
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 450-3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 121.8 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.94 mmH2O |
| Ниво на шум | 29.7 dBA |
| Ампераж (A) | 0.07 A |
| Волтаж | 24 V DC |
| Мощност (W) | 1.68 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150,000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!