Кутии
Вентилатор NZXT F120 RGB Black - RF-R12SF-B1
26.00 €
/ 50.85 лв.
Спечели 26 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31414
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-R12SF-B1 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.18 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.7 mm H2O |
| Ниво на шум | 27.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.18 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.16W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!