Кутии
Вентилатор NZXT F140 RGB Black 140mm - RF-R14SF-B1
24.00 €
/ 46.94 лв.
Спечели 24 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 31422
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-R14SF-B1 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 89.48 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.36 |
| Ниво на шум | 32.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.6 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!