Кутии
Вентилатор NZXT F140 RGB Duo Black 140mm
28.00 €
/ 54.76 лв.
Спечели 28 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 39758
Купи на изплащане
Вентилаторите RGB Duo постигат баланс между ярък стил и производителност с двадесет индивидуално адресируеми RGB и високо статично налягане.
- Насладете се на ярко RGB осветление от всички ъгли с 20 индивидуално адресируеми светодиода
- Дизайнът на перките на вентилатора осигурява оптимален баланс между въздушния поток и високото статично налягане.
- Fluid Dynamic Bearing (FDB) осигурява гладка и тиха работа с дълъг живот.
- Гумените амортисьори по ъглите намаляват вибрационния шум.
- PWM контрол позволява на вентилатора да работи както на високи така и на ниски обороти.
- Лесно персонализирайте RGB светлинните ефекти и конфигурирайте скоростите на вентилатора с NZXT CAM софтуера.
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-D14SF-B1 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 84.75 CFM |
| Ниво на шум | < 36 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!