Кутии
Вентилатор SPIRE 70x70x15 mm, Sleeve
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12041
Купи на изплащане
| Производител | Spire |
| Продуктов код | SP07015S1L3 |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 70 mm |
| Вид лагер | Втулка |
| Размер [mm] | 70 x 70 x 15 mm |
| Обороти на вентилатора | 2700 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 16 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 21 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.92 |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 30000 ч |
| Тегло | 49гр |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!