Кутии
Вентилатор Thermalright TL-B12 Fan 120mm
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50427
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Продуктов код | TL-B12 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25.6 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 69 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.87 mmH2O |
| Ниво на шум | 28.1 dBA |
| Ампераж (A) | 0.16 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | Static pressure optimised blades Dual dynamic balancing motor PWM control operation Anti-vibration pads |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!