Кутии
Вентилатор Thermalright TL-C12C-S Fan 120mm aRGB
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48454
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Продуктов код | TL-C12C-S |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1550 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 66.17 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.53 mmH2O |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.20 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!