Кутии
Вентилатор Thermalright TL-M12W-S Infinity Mirror aRGB Lighting White Fan 120mm
13.00 €
/ 25.43 лв.
Спечели 13 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50425
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Размер [mm] | 124 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 47.6 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.31 mmH2O |
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Infinity Mirror ARGB Lighting PWM and ARGB Sharing Design Improved Acoustic Performance Magnetic Bearing Optimized |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!