Кутии
Вентилатори 3бр Lian Li UNI FAN CL Wireless ARGB PWM - 120 mm Бели + Контролер
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61305
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Продуктов код | G99.12CL1W3W.00 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 28 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 250 - 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 131.44 m³/h |
| Ниво на шум | 29.8 dB |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | RGB подсветка Дигитален RGB контролер включен в комплекта |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
