Кутии
Вентилатори ADATA VENTO 120 ARGB PWM Black 3x120mm Pack
24.00 €
/ 46.94 лв.
Спечели 24 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52464
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 300 ~ 1,850 RPM ± 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 50 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.5mm H2O ±10% |
| Ниво на шум | 24 dBA |
| Ампераж (A) | 0.20A (Max) |
| Волтаж | DC 5V~12.6V |
| Мощност (W) | 2.4W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 160,000 Hours / 40°C |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!