Кутии
Вентилатори ARCTIC P12 Reverse Pro 120mm PWM 3-pack - ACFAN00332A
18.00 €
/ 35.20 лв.
Спечели 18 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61723
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00332A |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 до 3000 RPM (PWM контрол) |
| Поток на въздух (CFM) | 73 CFM (~124 m³/h) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.5 mm H₂O |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Посока на въртене | Reverse |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!