Кутии
Вентилатори ASUS TUF GAMING TR120 ARGB Reverse Black 3pack
61.00 €
/ 119.31 лв.
Спечели 61 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50274
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 28 mm |
| Обороти на вентилатора | 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 77.4 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.3 mm H2O |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Волтаж | 12V / 5V |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | 5V Fan Operating Voltage |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
