Кутии
Вентилатори be quiet! LIGHT WINGS LX 120mm PWM high-speed Triple-Pack Fan Pack 3-in-1 3 x 120mm - BL124
52.00 €
/ 101.70 лв.
Спечели 52 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50988
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL124 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 300-2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 61.8 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.51 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 5.4 W |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | ARGB connection cable with daisy chain option Innovative closed loop motor keeps the rpm no matter the resistance 9 optimized fan blades with perfect angle for extraordinary air pressure Multiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDs Illuminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC system |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
