Кутии
Вентилатори be quiet! LIGHT WINGS White 140mm PWM High-Speed Triple-Pack Fan 3-in-1 - BL103
75.00 €
/ 146.69 лв.
Спечели 75 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40359
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL103 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 140 mm |
| Обороти на вентилатора | 200-2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 71.7 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.3 mmH2O |
| Ниво на шум | 31 dBA |
| Ампераж (A) | 0.16 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 4.68 W |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
