Кутии
Вентилатори be quiet! PURE WINGS 3 140mm PWM 3-Pack Fans - BL139
37.00 €
/ 72.37 лв.
Спечели 37 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61744
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 57.39 CFM / 97.5 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.96 mmH2O ± 10% |
| Ниво на шум | 21.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.6 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 80000 hr |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Newly designed fan blades and re-arranged angle for extraordinary air pressure Optimized fan frame for outstanding performance on radiators Can be operated with very low minimum rpm for very quiet operation |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!