Кутии
Вентилатори Corsair iCUE LINK LX120 RGB 120mm PWM Fans Starter Kit - CO-9051026-WW
109.00 €
/ 213.19 лв.
Спечели 109 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57568
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9051026-WW |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Magnetic Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 400 - 2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 9.75 - 69.9 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.13 - 5.22 mm-H20 |
| Ниво на шум | 10 - 36 dBA |
| Ампераж (A) | 0.40A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
