Кутии
Вентилатори Corsair iCUE LINK QX120 RGB Starter Kit Black - CO-9051002-WW
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
144.00 €
/ 281.64 лв.
Спечели 144 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51421
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9051002-WW |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Magnetic Suspension Bearings |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 400 - 2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 16.44 – 63.1 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.17 – 3.8 mm-H2O |
| Ниво на шум | 10 - 37 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Х-КА 4 | (Corsair iCUE LINK) with daisy chain socket, detachable power cable |
| Х-КА 3 | vibration damper, Clamping connection between fans, temperature sensor |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
