Кутии
Вентилатори Corsair iCUE LINK QX140 RGB 140mm PWM Dual Fan Kit - CO-9051004-WW
123.00 €
/ 240.57 лв.
Спечели 123 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53221
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9051004-WW |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 400 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 12.1 – 82.5 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.19 – 3.5 mm-H2O |
| Ниво на шум | 10 - 37 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN Corsair RGB header |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 2 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
