Кутии
Вентилатори CORSAIR RS120 ARGB White, 120mm ARGB Fan, Triple Pack - CO-9050185-WW
46.00 €
/ 89.97 лв.
Спечели 46 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 56751
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9050185-WW |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Magnetic Bearing |
| Размер [mm] | 120 mm |
| Обороти на вентилатора | 420-2100rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 22.6-123.7m³/h (13.3-72.8 CFM) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.2-4.15mmH₂O |
| Ниво на шум | 10-36dB(A) |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!