Кутии
Вентилатори Darkflash INF34 Black, Daisy-Chain, ARGB Fan Pack 3-in-1 3x120mm
16.00 €
/ 31.29 лв.
Спечели 16 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60093
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Продуктов код | INF32-BK-3 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 28 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 800-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.43 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.27 mmH2O |
| Ниво на шум | 31.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!