Кутии
Вентилатори DeepCool FD14 Black ARGB Fan Pack 3-in-1 3x140mm
41.00 €
/ 80.19 лв.
Спечели 41 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51192
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-FD14-BKAPN3-G |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 400-1650 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.53 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.96 mmAq |
| Ниво на шум | 25.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност (W) | 2.04 W |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Outfitted with an easy-to-manage 8-pin cable that can be chained to each of the FD fans Six bright LEDs surround the center hub of each FD ARGB fan and are easily coordinated with your entire system Equipped with a long-life hydraulic bearing Full-coverage rubber pads at each corner |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!