Кутии
Вентилатори DeepCool FL12 SE 3IN1 Black 3 x 120mm ARGB Halo Fans - R-FL12SE-BKAPN3-G
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60114
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-FL12SE-BKAPN3-G |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 400~1900 RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 50.74 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.04 mmAq |
| Ниво на шум | ≤28.67 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!