Кутии
Вентилатори DeepCool FL12 SE 3IN1 White 3 x 120mm ARGB Halo Fans - R-FL12SE-WHAPN3-G
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60113
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-FL12SE-WHAPN3-G |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 mm |
| Обороти на вентилатора | 400~1900 RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 50.74 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.04 mmAq |
| Ниво на шум | ≤28.67 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!