Кутии
Вентилатори DeepCool FL12 White Fan Pack 3-in-1 3x120mm ARGB
59.00 €
/ 115.39 лв.
Спечели 59 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56732
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-FL12-WHAPN3-G |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 500-2150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 55 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.82 mmAq |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.8 W |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Light-optimized design using 36 pcs ARGB Gen2 lamps Each fan is equipped with a 3-Phase, 4-Pole, and 6-Slot motor The entire structure and dynamic balance are further strengthened by using an enhanced composite material based on PBT |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
