Кутии
Вентилатори EZDIY-FAB Moonlight White RGB PWM 120mm - 3 Pack
68.00 €
/ 133.00 лв.
Спечели 68 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52511
Купи на изплащане
| Производител | EZDIY-FAB |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 500 - 1300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 35.8 |
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN RGB Header на дъното |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Дигитален RGB контролер включен в комплекта ARGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
