Кутии
Вентилатори EZDIY-FAB Moonlight White RGB PWM 120mm - 5 Pack
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 52510
Купи на изплащане
| Производител | EZDIY-FAB |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 400 - 1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 35.8 |
| Ниво на шум | 26.2 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN RGB Header на дъното |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 5 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Дигитален RGB контролер включен в комплекта ARGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
