Кутии
Вентилатори Gamdias AEOLUS P2-1203 White Fan Pack 3x120mm, Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included), Daisy-Chain, Infinity Mirror АRGB
41.00 €
/ 80.19 лв.
Спечели 41 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55455
Купи на изплащане
| Производител | Gamdias |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 30 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 1000-2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 74.97 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.1 mmH2O |
| Ниво на шум | 33 dBA |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included) Daisy Chain Via Cableless Connection Includes a Lighting Controller 30mm Thickness Fans Premium Hydraulic Bearing PBT Fan Case With Thicker Surface Compatible to AEOLUS P2-1203U/USB AEOLUS Box II/ZEUS CAST Software |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!