Кутии
Вентилатори Geometric Future Squama 2503B-14 Black 140mm Fan Pack 3-in-1
48.00 €
/ 93.88 лв.
Спечели 48 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52681
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 800-2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 91.15 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.63 mmH2O |
| Ниво на шум | 34 dBA |
| Ампераж (A) | 0.34 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!