Кутии
Вентилатори Geometric Future Squama 2503B Black Fan Pack 3-in-1 - 1F2503B312000
НАЙ-ПРОДАВАН
46.00 €
/ 89.97 лв.
Спечели 46 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50192
Купи на изплащане
| Производител | Geometric Future |
| Продуктов код | 1F2503B312000 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 0-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 69.11 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.92 mmH2O |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Ампераж (A) | 0.16 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!