Кутии
Вентилатори GIGABYTE AORUS EZ CHAIN FAN 120 ICE ARGB, 3-Pack
37.00 €
/ 72.37 лв.
Спечели 37 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65606
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 - 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 62.65 |
| Ниво на шум | 17.2 - 32.2 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | DAISY-CHAIN технология за свързване |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!