Кутии
Вентилатори NZXT F120 RGB Black + NZXT RGB контролер 3 pack - RF-R12TF-B1
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 31417
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-R12TF-B1 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия Fan контролер Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.18 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.7 mm H2O |
| Ниво на шум | 27.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.18 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.16W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
