Кутии
Вентилатори NZXT F140 RGB Black 140mm + NZXT RGB контролер 2 pack
68.00 €
/ 133.00 лв.
Спечели 68 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31425
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-R14DF-B1 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm x 2 |
| Обороти на вентилатора | 500 - 1800 об/мин |
| Поток на въздух (CFM) | 24.85 - 89.48 CFM |
| Ниво на шум | 20 - 32.5 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Брой поддържани вентилатори | 2 |
| Комплект от (бр.) | 2 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
