Кутии
Вентилатори NZXT F140 RGB Duo Black 2 бр + RGB Контролер
60.00 €
/ 117.35 лв.
Спечели 60 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 39757
Купи на изплащане
Вентилаторите RGB Duo постигат баланс между ярък стил и производителност с двадесет индивидуално адресируеми RGB и високо статично налягане.
- Насладете се на ярко RGB осветление от всички ъгли с 20 индивидуално адресируеми светодиода
- Дизайнът на перките на вентилатора осигурява оптимален баланс между въздушния поток и високото статично налягане.
- Fluid Dynamic Bearing (FDB) осигурява гладка и тиха работа с дълъг живот.
- Гумените амортисьори по ъглите намаляват вибрационния шум.
- PWM контрол позволява на вентилатора да работи както на високи така и на ниски обороти.
- Лесно персонализирайте RGB светлинните ефекти и конфигурирайте скоростите на вентилатора с NZXT CAM софтуера.
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-D14DF-B1 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 84.75 CFM |
| Ниво на шум | < 36 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 2 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
