Кутии
Вентилатори NZXT F280 Black RGB Core 2-Pack - RF-U28HF-B1
48.00 €
/ 93.88 лв.
Спечели 48 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 52141
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-U28HF-B1 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 280 x 140 x 26 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 - 2000 ± 250 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 98.61 CFM |
| Ниво на шум | 34.5 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 2 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!