Кутии
Вентилатори NZXT F360 Black RGB Core 3-Pack - RF-U36HF-B1
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52143
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RF-U36HF-B1 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 360 x 120 x 26 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 - 2400 ± 250 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 75.12 CFM |
| Ниво на шум | 30 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
