Кутии
Вентилатори Thermalright TL-M12Q Fan Pack 3-in-1 3x120mm Infinity Mirror, Daisy-Chain, A-RGB
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57284
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Размер [mm] | 124 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 68.90 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.21 mmH2O |
| Ниво на шум | 28.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!