Кутии
Вентилатори Trendsonic ARGB 4x120mm Fans + Controller
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 50373
Купи на изплащане
| Производител | TrendSonic |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 4 |
| Обороти на вентилатора | 800-1800 RPM (PWM) |
| Поток на въздух (CFM) | 33.12 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.3mm-H2O |
| Ниво на шум | 23.2dB |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 4 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | 4х ARGB вентилатора, 1х ARGB контролер, 1х дистанционно управление |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!