Кутии
Захранване ADATA XPG KYBER 750 (750W) 80 Plus Gold PSU ATX 3.1 PCIe 5.1 PSU Black
80.00 €
/ 156.47 лв.
Спечели 80 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52480
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | ATX 24 Pin Connector: 1 EPS 8 Pin Connector: 2 PCI-E 6+2 Pin Connector: 2 Molex 4 Pin Connector: 2 12VHPWR (12 + 4) Connector (600W): 1 SATA Connector: 6 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 91.40% |
| Вентилатор | 120mm F.D.B. Fan |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Специални характеристики | OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP / NLO / SIP |
| Други | 750W: 1500W (*up to 200% of the PSU's rated power for 100μs) |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
