Кутии
Захранване ASRock Phantom Gaming 1000W 80 Plus Gold, ATX 3.1, PCIe 5.1 - PG-1000G
187.00 €
/ 365.74 лв.
Спечели 187 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 55578
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | PG-1000W |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN 9 x SATA 3 x PCI-Express 6+2-pin 2 x 4+4-pin ATX/EPS 3 x 4 Pin Peripheral PCI-E 5.1 x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Специални характеристики | Active PFC |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
