Кутии
Захранване be quiet! Dark Power 14 1200W PSU ATX 3.1 80 Plus Titanium - BP021EU
302.00 €
/ 590.66 лв.
Спечели 302 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61595
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Мощност захранващ блок (W) | 1200 |
| Сертификат | 80+ Titanium |
| Конектори | 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 4 PCI-E 5.1 x 2 8 Pin ATX/EPS x 1 SATA x 13 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 95.4% |
| Вентилатор | 135 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Active and semi-passive cooling can be selected with the push of a button Aluminum heat sink to support the semi-passive cooling concept and improve longevity of the components Full bridge + Synchronous Rectifier + LLC technology provides unmatched signal stability and extremely high efficiency Silent Wings fan for virtually inaudible operation 80 PLUS® Titanium and Cybenetics Titanium efficiency (up to 95.42 %) |
| Тегло | 2.3 kg |
| Размери (mm) | 175 х 150 х 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 175 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
