Кутии
Захранване be quiet! Pure Power 12 M 1200W PSU ATX 3.0, PCIe Gen5 12VHPWR - BN346
218.00 €
/ 426.37 лв.
Спечели 218 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37331
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BN346 |
| Мощност захранващ блок (W) | 1200 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 2 Molex x 2 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 93.7% |
| Вентилатор | 120mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 160 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 160 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
