Кутии
Захранване Corsair HX1500i (2025) 1500W 80 Plus Platinum ATX 3.1, PCIe 5.1 PSU - CP-9020309-EU
338.00 €
/ 661.07 лв.
Спечели 338 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 54990
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CP-9020309-EU |
| Мощност захранващ блок (W) | 1500 |
| Сертификат | 80+ Platinum |
| Конектори | PCI-E 5.1: 2 x 600W 12V-2X6 EPS: 3 x 8-pin(4+4) Motherboard power: 20+4pin PCI-E: 9 x 6+2pin SATA cconnectors: 8 4pin Molex: 8 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 92% |
| Вентилатор | 140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 85 x 150 x 200 mm |
| Дължина PSU (mm) | 200 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
