Кутии
Захранване Corsair SF850 (850W) SFX 80 Plus Platinum ATX 3.1, Fully Modular - CP-9020256-EU
200.00 €
/ 391.17 лв.
Спечели 200 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61208
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CP-9020256-EU |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Platinum |
| Конектори | 1x 16-Pin PCIe 5.1 12V-2x6 (12+4-Pin, via 2x 8-Pin PSU-sided), 12V-2x6 Total output: 600W 1x 20/24-Pin 2x 4/8-Pin ATX12V 3x 6/8-Pin PCIe 8x SATA 3x IDE |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | SFX |
| Ефективност | 94% |
| Вентилатор | 92mm PWM cooling fan |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 100 x 125 x 63.5 mm |
| Дължина PSU (mm) | 125 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
