Кутии
Захранване COUGAR GR 850W 80 Plus Gold ATX 3.1 Fully Modular PSU - CGR GDN-850
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62456
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR GDN-850 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 1 x 12+4 Pin PCI-E (PCI-E Gen5 12VHPWR) 1 x 20+4 pin ATX 2 x 4 Pin Molex (PeripheralATA) 2 x 4+4 Pin CPU 2 x 6+2 Pin PCI-E 6 x 15 pin SATA |
| Захранване | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 91% |
| Вентилатор | 120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
