Кутии
Захранване Darkflash PMT1050 A3 1050W Gold, Full Modular, ATX 3.1, PCIe 5.1 PSU
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60055
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 2 Molex x 4 SATA x 8 PCI-E 5.1 x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 93.1% |
| Вентилатор | 120mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Available capacity 99.9% +12V single rail |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 84 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
