Кутии
Захранване DeepCool PQ850G WH PSU ATX 3.1 850W Gold, Full Modular
97.00 €
/ 189.72 лв.
Спечели 97 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 62624
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-E 5.1 x 1 Molex x 3 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 9 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 92% |
| Вентилатор | 120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Бял |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
